top of page

Emiko: mobilný dom, ktorý prekoná vaše očakávania

Emiko je mobilný dom, ktorý prekoná vaše očakávania. Je vyrobený z vysoko kvalitných materiálov a spĺňa všetky bezpečnostné a hygienické normy. Emiko je tiež k dispozícii v rôznych veľkostiach a konfiguráciách, takže si môžete vybrať ten, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám.

V najväčšom modeli, 48 m2, je hodnota domu Emiko stanovená znalcom na sumu cez 58 000 eur. My ho však predávame len za 42 590 eur. Ako je to možné?
Vďaka know-how, strategickému prístupu, obchodným podmienkam s dodávateľmi a skvelému nastaveniu vo výrobe, dokážeme vyrobiť tak vysoký štandard za tak skvelú sumu. Väčšina klientov, ktorí si kupujú tento dom, si ho kupuje na trvalé bývanie, ako domov. Projektanti nehovoria o modeli Emiko už ako o mobilnom dome, ale ako o rodinnom dome alebo modulovej stavbe určenej na bývanie. Emiko je výsledkom ročnej práce zamestnancov spoločnosti Kodima s projektantmi, statikmi a dodávateľmi. Po roku tvrdej práce sa podarilo vyprodukovať mobilný dom, aký nemá na trhu obdobu.

Výhody Emiko • Vysoká kvalita materiálov a spracovania

• Dodržiavanie bezpečnostných a hygienických noriem

• Široká škála modelov a veľkostí

• Pohodlná doprava a montáž

• Dobrý servis a podpora

Vedeli ste že... ....Je väčší a vyšší ako tradičné mobilné domy a má až 48 m2. ....interiérová výška ma v najnižšom bode až 250cm v najvyššom cez 3m! .... EMIKO je tiež pripravený na bývanie hneď, ako ho dostanete, pretože je vybavený kuchynskou linkou s drezom, plne zariadenou kúpeľňou, omietkami, podlahovým kúrením, elektroinštaláciou, podlahou.Comments


bottom of page