top of page

Financovanie prostredníctvom úveru

7.jpg

Chcete rýchlo a lacno bývať, podnikať alebo oddychovať na vlastnej chate?

Práve pre vás sú určené naše mobilné domy, ktoré vo veľmi krátkom čase postavíme priamo na miesto určenia. Ponúkame sezónne mobilné domy, ktoré môžete využiť ako chatu alebo aj celoročné bývanie, v ktorom môžete plnohodnotne žiť. Začali ste zvažovať kúpu mobilného domu? S financovaním vám pomôže úverový špecialista, ktorý zohľadní vaše individuálne možnosti. 

 

Aký typ úveru poskytujeme:

Jedná sa o klasický úver. Bližšie informácie o úrokovej sadzbe a výške mesačnej splátky a dobe splácania sa dozviete priamo u úverového špecialistu, ktorý obstaráva klientov Kodimy. 

Aká je priemerná mesačná splátka:

Pri bežnom modely môže byť splátka už od 115 eur, avšak výška splátky je individuálna tak ako každá ponuka mobilného domu. 

 

Postup pri kúpe mobilného domu prostredníctvom úveru:

Finanční špecialisti klienta posúdia na základe ich rizikových parametrov po zaslaní všetkých potrebných podkladov, ktoré od vás budú požadovať. Následne po schválení úveru budú požadovať zabezpečenie úveru.

 

Pre záujem o financovanie mobilného domu prostredníctvom úveru nás kontaktujte emailom alebo telefonicky a radi vám pomôžeme, infokodima@gmail.com alebo +421 948 120 044

4.jpg
bottom of page