top of page

SOFT HOME

SOFT HOME využíva sofistikovaný konštrukčný systém, ktorý bol navrhnutý statikom tak, aby odolal aj najnáročnejším poveternostným podmienkam, vrátane snehových pásiem, silných zrážok, zemetrasení a hurikánov.

IZOLÁCIA: 
Ako hlavný izolant sa používa EPS zateplenie v hrúbke 150 mm. Prečo práve toto zateplenie? Viac informácií nájdete [tu].


NIE JE MODUL AKO MODUL:
SOFT HOME využíva patentovaný konštrukčný systém bez tepelných prestupov a tepelných mostov. Štandardné "kontajnerové konštrukcie" používané pri mobilných kontajneroch nie sú pre tento typ stavby vhodné. SOFT HOME eliminuje nedostatky obyčajných konštrukčných systémov.

 

ENERGETICKÁ TRIEDA:
SOFT HOME prináša revolučný spôsob bývania s ohľadom na vysoké ceny nehnuteľností. Energetický certifikát neurčuje prioritne to, ako je dom izolovaný. Určujú ho produkty, ktoré cenu domu zvyšujú, ako napríklad tepelné čerpadlá a podobne. Preto je možné SOFT HOME skolaudovať ako celoročne obývateľný objekt pre rekreačné alebo chatové bývanie. Jeho dokonalá izolácia a nízke prevádzkové náklady vás vždy milo prekvapia.

PÔDORYSY:
Rozloženie izieb je navrhnuté projektantom tak, aby poskytlo čo najviac priestoru a komfortu pre bývanie. Preto je k dispozícii hneď niekoľko pôdorysov.

V CENE, KTORÁ JE UVEDENÁ V KATALÓGU, JE ZAHRNUTÉ:
Ceny sú uvedené na kľúč s DPH bez dopravy a montáže.
Doprava a montáž sa odvíjajú od lokality umiestnenia stavby a pohybujú sa v rozmedzí od 2500 € do 5500 €.

V uvedenej cene sú zahrnuté nasledujúce položky:

- Podlahové kúrenie: Moderný systém vykurovania, ktorý zabezpečuje optimálnu tepelnú pohodu vo vašom dome.

- Podlahy: Kvalitné podlahové materiály, ktoré dodávajú vášmu domu štýlový vzhľad a sú zároveň odolné a ľahko udržiavateľné.

- Interiérové dvere: Esteticky aj funkčne vhodné dvere, ktoré prispievajú k celkovému dizajnu vášho domu.

- Omietky: Kvalitné omietky, ktoré zabezpečujú hladký a estetický povrch stien vo vašom dome.

- Kuchynská linka s drezom a batériou: Moderná kuchynská linka s integrovaným drezom a kvalitnou batériou, ktorá uľahčuje každodenné kuchynské úlohy.

- Elektrická inštalácia s osvetlením, vypínačmi a zásuvkami: Kompletná elektrická inštalácia vrátane osvetlenia, vypínačov a zásuviek, ktorá zabezpečuje dostatok svetla a pohodlie vo vašom dome.

- Kúpeľňa: Vybavenie kúpeľne zahŕňa sprchovací kút, ohrev vody, toaletu, umývadlo a skrinku. Všetko potrebné pre modernú a pohodlnú kúpeľňu.

- Drevený stropný obklad: Estetický drevený obklad stropu, ktorý dodáva priestoru teplý a príjemný vzhľad.

- Exteriér podľa vizualizácie.

Okrem uvedených položiek je zahrnuté aj mnoho ďalších detailov a vybavenia, ktoré prispievajú k celkovému komfortu a kvalite vášho bývania. Týmto spôsobom je SOFT HOME pripravený poskytnúť vám kompletný a pohodlný domov.

 

Viac informácií o SOFT HOME, ako aj celú ponuku našich modelov, nájdete v našom katalógu na stiahnutie:

bottom of page