top of page

Emiko: mobilný dom, ktorý prekoná vaše očakávania

Emiko je mobilný dom, ktorý prekoná vaše očakávania. Je vyrobený z vysoko kvalitných materiálov a spĺňa všetky bezpečnostné a hygienické normy. Emiko je tiež k dispozícii v rôznych veľkostiach a konfiguráciách, takže si môžete vybrať ten, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám.

V najväčšom modeli, 48 m2, je hodnota domu Emiko stanovená znalcom na sumu cez 58 000 eur. My ho však predávame len za 42 590 eur. Ako je to možné?Vďaka know-how, strategickému prístupu, obchodným podmienkam s dodávateľmi a skvelému nastaveniu vo výrobe, dokážeme vyrobiť tak vysoký štandard za tak skvelú sumu. Väčšina klientov, ktorí si kupujú tento dom, si ho kupuje na trvalé bývanie, ako domov. Projektanti nehovoria o modeli Emiko už ako o mobilnom dome, ale ako o rodinnom dome alebo modulovej stavbe určenej na bývanie. Emiko je výsledkom ročnej práce zamestnancov spoločnosti Kodima s projektantmi, statikmi a dodávateľmi. Po roku tvrdej práce sa podarilo vyprodukovať mobilný dom, aký nemá na trhu obdobu.

Výhody Emiko • Vysoká kvalita materiálov a spracovania

• Dodržiavanie bezpečnostných a hygienických noriem

• Široká škála modelov a veľkostí

• Pohodlná doprava a montáž

• Dobrý servis a podpora

Vedeli ste že... ....Je väčší a vyšší ako tradičné mobilné domy a má až 48 m2. ....interiérová výška ma v najnižšom bode až 250cm v najvyššom cez 3m! .... EMIKO je tiež pripravený na bývanie hneď, ako ho dostanete, pretože je vybavený kuchynskou linkou s drezom, plne zariadenou kúpeľňou, omietkami, podlahovým kúrením, elektroinštaláciou, podlahou.


bottom of page